porska.cz

Díky spolupráci s Porška.cz si ve vybraných termínech roku 2021 můžete vyzkoušet Porsche 911 i v Ostravě!

Při první jízdě mě Porsche 911 nijak zvlášť nezaujalo – ono vlastně tehdy ani nemělo jak, byla to ta nejobyčejnější zážitkovka na dálnici s “grandiózním” vyvrcholením v podobě stažených okýnek v tunelu. Což o to, zvuk to byl pěkný, ale celkově z takové jízdy auto moc nepochopíte.

Napodruhé jsem si 911 užil na krásných klikatých okreskách a začal jsem mu přicházet na chuť. No a pak se na nějakých 14 dní do mých chtivých praciček dostala zelená 911 Carrera S generace 997. Tu jsem si navíc mohl hned ze startu vyzkoušet na okruhu. A právě tehdy jsem Porsche naplno podlehl.

Sportovních aut je spousta a mnohé z nich jsou bez debat rychlejší, jenže Porsche 911 je i mezi sportovními a supersportovními vozy jedinečná svým specifickým charakterem vycházejícím koncepce s motorem vzadu. Na tom s jakou mrštností lehký čumák vrhá do zatáček je prostě něco návykového!

Díky Porška.cz si už pár let můžete Porsche 911 vyzkoušet tím nejlepším způsobem – buďto okruhu v rámci okruhových dní, nebo na okresce. A nebo kdekoliv jinde. Trasu si totiž můžete zvolit Vy!

A protože se mi s Porškou podařilo domluvit drobnou spolupráci, můžete si tento zážitek dopřát i v okolí Ostravy. Instruktora Vám při jízdě přitom bude dělat moje maličkost. Více o vybraných termínech pro rok 2021 se dozvíte na www.porska.cz/pujcte-si-porsche-911-ostrava-tour-2021/

Více o vozech Porsche